• Kolonie dla dzieci rolników

• Szanowni Państwo,

Biuro Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej informuje, że trwa nabór na 9-dniowe kolonie dofinansowane ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników organizowane przez Krajową Radę Izb Rolniczych w dniach:

- 25.06.2023 do 03.07.2023 roku w miejscowości Jarosławiec, Ośrodek Wypoczynkowy „Bryza Morska”, ul. Nadmorska 23, 76-107 Jarosławiec,

- 14.08.2023 do 22.08.2023 roku w miejscowości Jarosławiec, Ośrodek Wypoczynkowy „Bryza Morska”, ul. Nadmorska 23, 76-107 Jarosławiec.

Całkowity koszt za uczestnika kolonii wynosi 800 zł. Szczegóły oferty w załączeniu.

Z wypoczynku letniego mogą skorzystać dzieci i młodzież szkolna do ukończenia 16 lat (tj. 2007 r.), których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (czyli ma ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców/opiekunów jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania kolonii.

Dokumenty:

1. Oryginał zaświadczenia KRUS potwierdzające ubezpieczenie w KRUS wystawione na co najmniej jednego z rodziców/ opiekunów prawnych (wzór w załączeniu)

2. Karta kwalifikacyjna uczestnika.

• 🚴‍♂️ Egzaminy na kartę rowerową 2023r. 🚴🚴

• W dniu 19 maja 2023r. odbył się egzamin teoretyczny, będący pierwszą częścią egzaminu na kartę rowerową w formie testu z przepisów i zasad ruchu drogowego. Przystąpili do niego uczniowie klasy 4 i 5.

Osoby, które zdały test teoretyczny BRD w dniu 26.05.2023r. przystąpili do egzaminu praktycznego. Uczniowie mieli do pokonania wyznaczony tor przeszkód, gdzie musieli wykazać się znajomością zasad i przepisów ruchu drogowego.

Gratuluję zdanych egzaminów i życzę samych ciekawych i bezpiecznych tras rowerowych .

• WYNIKI KONKURSU 🎨🖌️

• WYNIKI KONKURSU

Z radością informujemy, że konkurs zorganizowany przez Biblioteka w Miłkach na pracę plastyczną pt.: "Ilustracja mojej ulubionej książki" został zakończony, a zwycięzcy wyłonieni.

Kategoria klasy 1-3:

1 miejsce Iga Szydłowska kl. II

2 miejsce Lena Frydrych kl. II

3 miejsce Dominik Nazar kl. II

Kategoria klasy 4-6:

1 miejsce Maja Antoniuk kl. IV

3 miejsce Natalia Żołyniak kl. IV

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

#konkursplastyczny

• WIATRAKI MAZUR

• Dzisiaj mieliśmy zajęcia w ramach projektu Wiatraki Mazur, na temat jak nagrywać profesjonalnie filmy. Zajęcia były bardzo fajne i twórcze. Dużo się dowiedzieliśmy i mieliśmy szansę sprawdzić teorię w praktyce

• Uwaga !!!

• Szanowni Państwo !

Z przyczyn niezależnych od szkoły termin wywiadówki z dnia 09.05.2023 zostaje przełożony na dzień 16.05.2023 (wtorek).godz. 15.00-15.30 klasy IV-VIIIgodz. 15.30-16.00 klasy 0-II.

Z poważaniem dyrektor szkoły Izabela Puka