• Projekty dotychczas zrealizowane

• PROJEKT JEDZMY ODPOWIEDZIALNIE - EAT RESPONSIBLY realizowany przy współpracy z organizacjami z 9 krajów; liderem projekty jest Glopolis realizowany finansowany ze środków Unii Europejskiej
          • „Jedzmy odpowiedzialnie - Eat Responsibly” to projektbmający na celu promowanie postaw i podejmowanie działań w kierunku zrównoważonej konsumpcji w kontekście rozwoju globalnego.
          • KAMPANIA LITTER LESS - ŚMIECI MNIEJ realizowana przy wpółpracy z The Foundation for Enviromental Education oraz Wrigley Company FoundationKampania Litter Less - Śmieci mniej to projekt dotyczący problemu śmiecenia i widoczności śmieci w naszym otoczeniu. W różny sposób możemy definiować „śmieci” (ang. „litter”), w tej kampanii słowo to oznacza odpady, które znajdują się na niewłaściwym miejscu, czyli w lesie, na ulicy… poza koszem na śmieci...
          • Qurier Św. Mikołaja
          • Porcja pozytywnej energii
          • Cała Polska czyta dzieciom
          • ,,Podaj dalej…drugie życie odpadów”
          • „Szkolny ogród botaniczny – zieloną klasą”. Na realizację tego zadania otrzymaliśmy 4000 zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku.
          • ,,Drzewko za makulaturę"- otrzymaliśmy 50 drzewek z FOWJM