• WAKACJE

• Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzę Wam, aby czas wakacji dodał Wam sił i energii na kolejne miesiące nauki i pracy. Wypoczywajcie bezpiecznie i mądrze, wracajcie do szkoły zdrowi i pełni radości. Czekamy na Was we wrześniu!!!

• Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2021/2022 zakończony.

• Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkań z rówieśnikami. Zanim jednak to nastąpi społeczność szkolna pożegnała absolwentów. Uroczystość rozpoczęła się ceremoniałem przekazania sztandaru szkoły młodszym koleżankom i kolegom.

Koniec roku to czas podsumowań i wyróżnień. Pani Dyrektor – mgr Izabela Puka w swym przemówieniu podkreśliła, że był to rok szczególny, pełen wyzwań. Pogratulowała uczniom, którzy wyróżnili się w nauce oraz odnieśli sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Podziękowania skierowała w stronę nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców.

Następnie zgodnie z tradycją szkoły najstarsze klasy w szkole zatańczyły poloneza. Nie zabrakło również ciekawego programu artystycznego przygotowanego przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klasy trzeciej. Absolwenci szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Młodzież pożegnała się ze szkołą i wychowawcą. Przywołaliśmy miłe wspomnienia, a także zapozowaliśmy do wspólnego zdjęcia. Życzymy naszym uczniom sukcesu w dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej. Ze łzami w oczach pożegnaliśmy absolwentów i rozpoczęliśmy okres niecierpliwie oczekiwanego wypoczynku.

Rok szkolny 2021 /2022 zakończył się. Życzymy wszystkim dzieciom przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku w letnim słońcu oraz powodzenia w nowym roku szkolnym.

• GOTOWI DO WAKACJI

• Uczniowie naszej szkoły przeszli kurs pierwszej pomocy pod kierunkiem ratownika medycznego pana Krzysztofa Kopca i pani psycholog Ireny Kunickiej. Dodatkowo pani Jola przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa przydatne podczas letniego wypoczynku.

• Animacje

• Dziękujemy za dzisiejszą super zabawę pani Annie Kuncewicz - naszej Przewodniczącej Rady Rodziców

• DZIEŃ TATY

• Wszystko, co piękne i upragnione — niech

będzie w Twoim życiu spełnione!!!

Kochanemu Tacie, każdemu z osobna życzą PIERWSZACZKI

• Tato jesteś the Best!

• Moje serduszko dla Taty bije,

Z radością się rzucam Tacie na szyję!

Z ufnoscią się daję nosić na barana

I chociaż Mama jest ukochana

To Tata najlepszy na świecie jest

Tato jesteś the Best!

• SZKOLNY BIEG z okazji DNIA SPORTU

Dnia 22 czerwca odbyły się biegi w naszej szkole w różnych kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 1-3w biegu na 400m dziewcząt:

I miejsce- zajęła Amelka Alboszta kl.1

II miejsce- Jagoda Riling kl.3

III miejsce- Oliwia Ekstowicz kl.3

W biegu na 400m chłopców:

I miejsce- Maksym Sebenin kl.1

II miejsce- Dominik Nazar kl.1

III miejsce- Alex Riling kl.1

W kategorii klas 4-6

w biegu na 800m dziewcząt:

I miejsce- Nikola Żołyniak kl.5

II miejsce- Emilka Szorc kl.5

III miejsce- Lena Horoszkiewicz kl.5

W biegu na 800m chłopców :

I miejsce- Karol Mikulski kl.4

II miejsce- Wiktor Szydłowski kl.5

III miejsce- Łukasz Blok kl.5

W kategorii klas 7-8 w biegu na 800m dziewcząt:

I miejsce- Patrycja Gryczon kl.7

II miejsce- Zuzanna Koprowska kl.8

III miejsce- Oliwia Urbanowicz kl.8

W biegu na 800m chłopców:

I miejsce- Miłosz Lipski kl.8

II miejsce- Kamil Mikulski kl.7

III miejsce- Sebastian Szorc kl.7

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ z okazji DNIA SPORTU

• 22 czerwca odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ pomiędzy klasami. W turnieju brały udział cztery zespoły. W kategorii klas 4-8:

I miejsce- zajęła klasa V

II miejsce- klasa VII.

W kategorii klas 1-3:

I miejsce- otrzymała ex aequo klasa I i III.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• BEZPIECZNE ZACHOWANIA

• Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie klas 0-3 z Panią dzielnicową Iwoną Stankiewicz. Tematem zajęć było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Uczniowie otrzymali ulotki i odblaski. Dziękujemy

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

• Zapraszamy Uczniów i Rodziców na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w dniu 24 czerwca 2022r.na boisku szkolnym SP Staświny o godzinie 9:00. Przed uroczystością odbędzie się Msza Święta w Kościele  w Miłkach o godzinie 8:00. Autobusy dowożą dzieci do szkoły wg. obowiązującego rozkładu, natomiast kurs  powrotny planowany jest około godziny 10:30.